60 yılı aşkın bir süredir Lukas Uluslararası çalışanları tüm dünyadaki müşterilerine yardımcı olmaktadır.

– Lukas Internationalın müşterilerine tedarik ettiği makinalarda  herzaman kaliteyi ve  verimliliği önplanda tutmaktadır. 60 yılın üzerinde Lukas International  hemen hemen tüm endüstri makineleride akıllıca ve bilgili iş deneyime sahiptir.  Lukas International ekibi hem şartnamelerde hemde  doğru aracı satın alınması konusunda uzmandır ve size rehberlik etmekten mutluluk duyar.

Bize işinizi kazançlı hale getirmek için fırsat verin. Tüm Lukas International ekibi  müşterilerine hizmet verirken dünya çapındaki en yaygın uygulanan kazandırma modeli anlayışı ile hareket etmektedir.

1. Sanayi makina satış ve hizmetimide devamlılık

2. Müiterilerimizin ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak.

3. Müşterilerimizle değer ve saygıyı önplanda tutmak, doğruluk ve sorumluluk.  

a6c707784e Qc 2

Lukas International yüksek kalitelitede ve  kaliteli markalarda sac işleme (lazer kesim), makine  araçları (torna, freze makineleri, işleme merkezleri) kesme makineleri işleme ve metal şekillendirme tezgahları, sanayi makinaları satışı  ve servisi sunmaktadır .Lukas International olarak bir çok Ulusal ve Uluslararası şirketler ile çalışıyor ve onlara kaliteli ürünler teslim ediyoruz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, yada sitemizden bize yazabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluyuz.

Copyright © 2019 Lukas International. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect